İlk denemenizde köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki hatayı tespit edebilir misiniz?

Yağmurlu havada köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki hatayı tespit etmeniz için hazırlanan bu görsel, gözlem yeteneklerinizi test etmenize yardımcı olurken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmenize de olanak sağlar. Bu tarz zeka testi oyunları ile günlük hayatın sıradanlığına kısa da olsa bir mola vererek bir anlıkta olsa kafanızdaki düşüncelerden kurtulabilirsiniz.

Görünürde bir hata yok gibi duran ancak dikkatli bakıldığında büyük bir hatanın var olduğu bu köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki hatayı bulmak için sadece 7 saniye süreniz var. Zihninizi boşaltarak görsele odaklanacağınız ve tüm ayrıntıları dahi dikkatli bir şekilde inceleyeceğiniz mücadele için süreniz başladı.

KÖPEĞİNİ GEZDİREN KIZA AİT RESİMDEKİ HATAYI 7 SANİYEDE TESPİT ETBoş zamanlarınızı değerlendirmenin ya da gündelik hayatın sıkıcılığından kurtularak eğlenceli vakit geçirmenize yardımcı olacak, aynı zamanda zihinsel ve bilişsel gelişiminizi de destekleyecek zeka testi oyunları ile her gün olduğu gibi bugünde karşınızdayız.

Yağmurlu bir havada köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki hata da bu bulmacalardan bir tanesi. Bakalım siz bu resimdeki hatayı 7 saniye içerisinde fark edebilecek misiniz?

Evet, süre yavaş yavaş doluyor. Hatayı fark edebildiniz mi?

3…

2…

1…

Ve süre bitti!

Eğer köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki hatayı 7 saniye içerisinde bulamadıysanız merak etmeyin. Bu her ne kadar gözlem yeteneklerinizi test eden bir zeka testi oyunu olsa da kazanmak kadar kaybetmek de var.

Peki, köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki hatanın nerede olduğunu merak ediyor musunuz? İşte köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki o hata;Artık köpeğini gezdiren kıza ait resimdeki hatanın nerede olduğunu biliyorsunuz. Peki, yavru köpeğe ait iki resim arasındaki 3 farkı ve ormanın içerisindeki gizli hayvanın ne olduğunu biliyor musunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir