Birinci’den Türkeş’e yanıt: Damarlarını yakaladık, bastıkça ciyak ciyak bağıracaklar

AK Parti’de; Hürriyet yazarı Abdulkadir Selvi’nin fitilini ateşlediği ve sonrasında değişik isimlerin katıldığı, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin tepki gösterdiği ‘Osman Kavala’ tartışması büyüyor.

AK Parti Ankara Milletvekili ve Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisi Türk Delegasyonu Başkanı Tuğrul Türkeş’in çıkışı gündem yaratırken kavgayı da alevlendirdi.

Türkeş’e “Yani FETÖ’cü müdür, AK Partili midir… Kendisi ‘AK Partiliyim’ diyor. Babasını (Bahadıroğlu’nu kastediyor) eşeliyorsun. FETÖ çıkıyor” sözleriyle hedef aldığı AK Partili Mücahit Birinci’den yanıt geldi.

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Tuğrul Türkeş ve Abdulkadir Selvi’yi etiketleyen Birinci, “Bunların damarını yakaladık, bastıkça ciyak ciyak bağıracaklar. Hepsi tek tek deşifre olacak merak etmeyin” ifadesini kullandı.

Birinci’nin paylaşımı şöyle:

“Bakın açık ve net söylüyorum:

Bu Kavala-Gezi işini kim kovalıyorsa, bunların ipi batıdadır. Parti fark etmeksizin her yere yerleşirler, her yerde iş tutarlar.

Bunlar, bugün burada gözükür, yarın başka partiye, başka mecralara giderler. Gittikleri yerin önemi yok, önemli olan kimin ağzıyla konuştuklarıdır.

Bunların damarını yakaladık, bastıkça ciyak ciyak bağıracaklar. Hepsi tek tek deşifre olacak merak etmeyin.

En büyüğünden en küçüğüne, sonuç fark etmez.

“KAFALARI” ne kadar büyükse, ABD/AB, bunlara o kadar büyük tasma takar ve kapı kapı gezdirir.

FETÖ filan bunların bir seviye altındadır. Bu etki ajanları, FETÖ’nün üstünde münafıklık potansiyeline sahip işe yaramaz tiplerdir.

Dikkate almadan ciyaklatmaya devam.”

(HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir